Хто вийшов у плей-оф на Євро-2024: актуальні турнірні таблиці

Джерело: zaxid.net
Фінал Євро-2024 відбудеться 14 липня о 22:00

На Чемпіонаті Європи з футболу 2024 зіграні всі матчі другого туру групового етапу. 22 червня у групі F Португалія рогромила Туреччину з рахунком 3:0 та гарантувала собі вихід у плей-оф. Чехія та Грузія зіграли в результативну нічию – 1:1, і зберегли шанси на вихід з групи.

Бельгія обіграла Румунію з рахунком 2:0, і тепер у групі Е, де перебуває також і Україна, зберігається максимальна інтрига. Усі збірні мають по три очки (напередодні Україна обіграла Словаччину), проте збірна України перебуває на останньому місці турнірної таблиці через найгіршу різницю мʼячів. Тому в останньому турі в поєдинку з Бельгією українці не мають права на поразку, а у випадку нічиєї між словаками та румунами – і на нічию теж.

Нагадаємо, що у групі D 21 червня збірна Польщі зазнала другої поразки – від збірної Австрії (1:3), і стала першою збірною, яка достроково вилетіла з Євро-2024. Лідери групи Нідерланди та Франція зіграли в нульову нічию.

20 червня у групі С Словенія з Сербією та Данія з Англією зіграли в результативні нічиї – 1:1, залишивши інтригу на останній тур. А в групі В Іспанія завдяки автоголу обіграла чинних чемпіонів Європи Італію і стала другою збірною, яка гарантувала собі місце в плей-оф. Італійці наразі посідають другу сходинку турнірної таблиці з трьома очками.

19 червня збірна Німеччини обіграла збірну Угорщини з рахунком 2:0 та стала першою командою, яка вийшла до 1/8 фіналу. В угорців після двох поразок лишаються мінімальні шанси вийти з групи з третього місця. Для цього їм потрібно виграти у шотландців, які в другому матчі групи А зіграли в результативну нічию зі швейцарцями (1:1).

У групі В 19 червня відбувся неймовірно драматичний матч між хорватами та албанцями. Хорватія програючи 0:1 Албанії зуміла за дві хвилини у середині другого тайму відігратися і вийти вперед, проте албанці знову зрівняли рахунок у додатковий час. В обох команд після поразок у першому турі – по одному очку, проте Албанія має кращу різницю голів.

Турнірні таблиці Євро-2024 21 червня:

111111

Де дивитися матчі Євро-2024

Усі матчі чемпіонату транслює сервіс Megogo – для перегляду потрібно мати платну підписку. «Суспільне» є співтранслятором змагань, і буде безкоштовно показувати на регіональних телеканалах частину матчів, зокрема, всі матчі збірної України, чвертьфінали, півфінали, фінал, половину групового етапу та половину матчів 1/8 фіналу.