Роберт Де Ніро назвав Трампа лицемірним плейбоєм: колишній президент США відповів

Фото: REUTERS

Голлівудський актор Роберт Де Ніро назвав Дональда Трампа лицемірним плейбоєм та клоуном. Колишній президент США не забарився із відповіддю. 

Як повідомляє News Week, гучні слова актора викликали хвилю обговорення в ЗМІ та соцмережах.

Зокрема, Де Ніро влаштував акцію протесту біля суду над Трампом, який розглядає справу про чорну бухгалтерію. Він назвав Трампа “клоуном” і звинуватив його у руйнуванні країни.

“Я люблю це місто. Я не хочу його руйнувати. Дональд Трамп хоче знищити не лише місто, а й країну, а зрештою він може знищити весь світ. Трампу не місце в моєму місті. Ми, ньюйоркці, терпіли його, коли він був лише черговим жадібним баригою, що маскується під велику шишку. Лицемірний плейбой, що прокладає собі шлях у таблоїди… клоун”, – заявив журналісткам Де Ніро.

Ображений Трамп відповів актору у своїй саркастичній манері, написавши пост у Truth Social – соцмережі, що належить його компанії.

“Я ніколи не знав, наскільки маленьким, як розумово, так і фізично, був навіжений колишній актор Роберт Де Ніро. Роберт, чиї фільми, артистизм і бренд сильно впали в ціні, відколи він вийшов на політичну арену на прохання продажного Джо Байдена, виглядав там таким жалюгідним і сумним”, – відповів Трамп.

До слова, колишній президент США Дональд Трамп заявив, що в разі перемоги на президентських виборах він “спробує” допомогти Україні у боротьбі з Росією. Однак він застерігає, що вимагатиме від Європи таких самих зусиль.

Нагадаємо, що 24 квітня експрезидент США Дональд Трамп публічно підтримав спікера Палати представників Конгресу Майкла Джонсона після голосування за пакет допомоги Україні.

Слід зазначити, що напередодні розгляду допомоги партнерам Сполучених Штатів Трамп несподівано заявив, що для США важливим є виживання України, і дорікнув європейським союзникам у недостатній підтримці Києва.

Раніше колишня радниця Трампа Фона Хілл розповіла, що коли Трамп перебував на посаді Президента США, він висловлював стійке переконання, що Україна має бути частиною Росії.

Джерело