Співачка з Чернівців в день масштабної атаки Росії по Києву розізлила українців недоречним відео


Співачка з Чернівців Аліна Гросу розізлила українців недоречним відео, яке опублікувала через кілька годин після влучання російської ракети Х-101 по дитячій лікарні “Охматдит”, де лікуються діти з усієї країни від смертельних хвороб. На час написання матеріалу, артистка також не пригадала про масовані російські обстріли у понеділок, 8 липня.

Вона в Instagram опублікувала відео, де танцює під свою майбутню пісню і тримає в руках келих вина, яке виявилося малиновим сиропом і водою.

Співачка крокує вздовж висаджених пальм у червоній відкритій сукні й на високих підборах. Її фанати припустили, що поява цього ролику була створена внаслідок автоматичного постингу, однак дехто помітив, що Гросу після публікації ставила вподобайки на певні коментарі.

“Мій вайб – рухи розкуті. Скоро. Всім вдалого та спокійного тижня”, – підписала вона відео.

Своїми діями та відсутністю будь-якої згадки про трагедії в містах України, співачка нарвалася на хейт від українців:

“Танці на крові”.
“3 години тому [була зроблена публікація]… Дві реальності: 1 – Київ бомблять, люди гинуть від ракет, “Охматдит”… Діти під завалами… 2 – Аліна Гросу публікує відео про свій вайб та розкуті рухи”.
“Невже так важко перенести цей пост на пару днів пізніше? У Києві влучання в дитячу лікарню, дітки постраждали, будинки розвалені, десятки загиблих і поранених, в Кривому розі пекло, а у вас малинові вуста? Будьте людиною”.
“Дуже “на часі” цей пост. Ось прям сьогодні”.

Зокрема, були й такі, що засипали артистку приємними словами, а серед них – Ірина Білик, яка опублікувала емоджи вогника.

Джерело: molbuk.ua